Keçeden Broş Yapımı

Bu yazımızda sizlere pratik bir şekilde keçeden nasıl broş yapabileceğinizi göstereceğiz. Keçe ile uğraşanlar muhakkak bu konuya bakmalı…

Keçeden broş yapmak için size altta anlatımlı resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımın haricinde birde yazımın sonunda anlatımlı video yer alıyor. Keçeden yapılan çalışmaları sürekli olarak sitemizde yer alan keçe kategorisinde paylaşmaya çalışıyorum. Keçeden gerçekten harika çalışmalar yapılıyor. Yeni keçe çalışması buldukça sizlere keçe bölümünde paylaşmaya da devam edeceğim.

Diğer keçeden yapılan çalışmalar bu yazımın sonunda benzer yazı şeklinde karşınıza çıkacak. O içeriklere de göz atmanızı öneririm. Şimdi sizleri resimli anlatım ve anlatımlı videosu ile keçeden broş yapımı çalışması ile baş başa bırakıyorum. İlk olarak keçeden broş çalışmasının malzemeleri altta sıralanmıştır. Kolay gelsin.

Malzemeler :

– renkli keçeler.
– karton.
– makas.
– broş iğnesi.
– renkli taş düğme veya düğme.
– silikon tabancası.

Resimli anlatım ise aşağıdaki gibidir ;

keceden-bros-yapimi

keceden-bros-yapimi2

keceden-bros-yapimi3

keceden-bros-yapimi4

 
 

keceden-bros-yapimi5

keceden-bros-yapimi6

keceden-bros-yapimi7

keceden-bros-yapimi8

keceden-bros-yapimi9

Çok kolay bir şekilde sizde kısa sürede keçeden broşlar yapabilir ve kullanabilirsiniz. Bu çalışmayı yapmayı öğrenebilir ve çok kolay bir şekilde satışa sunabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar özellikle bu çalışmayı yapmasını öğrenmeliler. Böylece keçeden broş çiçek süsler yapıp satabilirler.

Üstteki resimli anlatımda adım adım keçeden broş çiçek yapılışı anlatılmış. Ancak anlamayanlar için ek olarak anlatımlı ve detaylı keçeden broş nasıl yapılır? anlatımlı video da paylaştım. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

Broche en feutre – brooch made from felt – Brosche aus Filz

 

Kaşıktan Lale Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kaşık lale yapılışı, kaşıktan lale yapımı ve kaşıktan lale yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir