Keçeden Çanta Yapmak Şablonlu

Evde keçeden çanta yapmak için daha önce de benzer şablonlar paylaşmıştım. Bu çalışmada da yine paylaştığım örnekte kolay keçe çanta modeli yapmak için kalıp bulunuyor.

Kalıbını çıkarttıktan sonra bu güzel keçe çanta modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde keçeden çanta yapmak için resimli anlatımdaki şablonu istediğiniz bir kumaştan da kalıbını çıkarabilirsiniz.

Evde kumaştan çanta yapmak içinde bu güzel şablonu kullanabilirsiniz. Evde nelerden çanta yapabiliriz diyorsanız bu yazımda paylaştığım şablonu kullanarak istediğiniz kumaş veya benzeri malzemeyi kullanarak bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilir ve tamamlayabilirsiniz.

Evde keçeden çanta yapmak için şablon olarak sitemizdeki kendin yap bölümünde daha değişik çalışmalara da ulaşabilirsiniz.

 
 

Bu yazımın altında da yine güzel çalışmalar karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizi keçe çanta modeli yapmak için şablonla birlikte bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-canta-yapmak-sablonlu

source : http://www.handmadiya.com/2015/09/handy-pouch-bag-tutorial.html

 

Evde Kolay Dantel Gül Örneği Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel gül deseni yap, dantel gül motifi nasıl yapılır ve dantel gül motifi yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir