Keçeden Çiçek Yapımı Resimli Anlatım

Keçeden Çiçek Yapımı Resimli Anlatım

Keçeden farklı bir çiçek yapımı… Resimli anlatımı var ve kolaylıkla yapabilirsiniz. Keçeden birçok şey yapılıyor. Bu yazımızda da yine keçe kullanarak nasıl çiçek yapılacağını göreceksiniz.

Evde kolay keçeden çiçek yapma çalışmalarını sitemizde detaylı olarak resimli anlatım veya videolu anlatım şeklinde bulabilirsiniz. Birçok ev hanımı evde keçeden bir şeyler yapıyor.

Neden siz de yapamayasınız? öyle değil mi? bu güzel çalışmayı sizde öğrenip, kısa sürede evde yapmaya başlayabilirsiniz. Keçeden çiçek yapıp evde süs amaçlı kullanabilir veya magnet yapıp buz dolabını da süsleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

keceden-cicek-yapimi

Filz Blumen – felt flowers – fleurs en feutre – fiori di feltro – følte blomster – flores de fieltro

 

Pembe Yelek Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pembe yelek modelleri, pembe yelek nasıl yapılır ve pembe yelek örme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir