KEÇEDEN ÇİÇEKLİ AİLE AĞACI YAPMAK

Keçeden çiçekli aile ağacı yapmak için bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay yapılan aile çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem kolay yapımı olmuyor.

Hem de ailenizi sevdiğinizi farklı bir yolla göstermiş oluyorsunuz. Bu güzel çalışma da kuru ağaç dallarından saksı ile aile fotoğrafı ağacı yapmak için alttaki örnekten yararlanabilirsiniz.

Keçeden çiçek aile fotoğraf ağacı yapmak için adımları uygulayarak sizde aynısını yapabilir ve sevdiklerinizin resimlerini keçe çiçek figürlerinin içine sığdırabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları çocuklarınızla yaptığınızda hem onların aile bağlarını geliştirebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

keceden-cicekli-aile-agaci-yapmak

source

 

AHŞAP PALETTEN BAHÇEYE TAKIM ASKILIĞI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap paleti duvara askı yapmak, ahşap paletle bahçeye duvar askısı yapmak ve ahşap paletle takım alet dolabı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir