Keçeden Evde Terlik Yapmak

Evde keçeden yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere çok güzel bir çalışma paylaştım. Keçeden evde terlik yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği detaylarıyla veriliyor. Keçeden kolay terlik yapmak için daha önce de güzel resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Sizde evde keçeden ayakkabı yapabilirsiniz. Keçeden yapılan terlik veya ayakkabı çalışmalarını yapıp satabilirsiniz. Turistik yerlerde bu tür çalışmaları yapıp kolaylıkla satabilirsiniz. Keçeden ev terliği yapmak için malzemeler oldukça basit.

Keçe, iğne iplik, makası bir araya getirdikten sonra resimli anlatımda kalıp hazır. Kalıbı hazırlayarak keçe terlik çalışmasını sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Benzer keçeden yapılan çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Keçeden kolay terlik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

keceden-evde-terlik-yapmak

Evde keçe terlikler yaparak keyifle kullanabilirsiniz. Keçeden yapılan çalışmaları sitemizde yer alan keçe kategorisinde bulabilirsiniz. Keçe oyuncak yapmak, keçeden eşya yapmak gibi daha birçok çalışmayı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Keçe malzemesi ile aklınıza gelecek her türlü çalışma yapılıyor. Evde keçeden yapılan çalışmaları sizde beğeniyorsanız, sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Sitemizde kendin yap ve keçe bölümlerinde sıkça bu tür çalışmalara ulaşabilirsiniz. Bu yazımın sonunda da karşınıza çıkacak keçe çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Sizde keçeden projeler yapıyorsanız bize facebook sayfamız üzerinden gönderebilirsiniz. Keçeden çalışmalar yaparak satabilir ve evinize ek gelir kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/580972

 

Evde Papyon Toka Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. arc boucle, Bogen Schnalle ve bow buckle hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir