Keçeden Horoz Yapımı – Resimli Anlatım

Keçeden Horoz Yapımı – Resimli Anlatım

Keçe çalışmalarını paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir keçe horoz çalışmasının örnek resmini ve yapılışını gösteren şablonu paylaşacağım. Bu sayede sizde evinizde keçe ile çalışmalar yapıyorsanız? keçeden horoz yapımını öğrenebilir ve keçe çalışmalarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz.

 
 

Evde keçeden figürler yapmayı seviyorsanız, mutlaka sitemizde yer alan keçe kategorisine göz atmanızı öneririm. Birbirinden farklı ve güzel keçe çalışmalarını sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Keçeden oyuncak yapılışı ile ilgili de yine sitemizde birçok çalışmayı paylaşmıştım. Nette dolaşırken rastladığım bu güzel çalışmaları sizlere de paylaşmaya devam ediyorum.

source : http://artesanatobrasil.net/molde-gratis-galinha-pintadinha-de-feltro/

felt cock – coq senti – Filz Hahn

 

Tığ İşi Halat Sepet Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. crochet basket, crochet panier ve Häkeln Warenkorb hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir