Keçeden Kalp Toka Yapılışı

Evde keçeden kolay toka yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel resimli anlatımda adım adım izleyerek aynı çalışmayı kendinize veya sevdiklerinize yapabilirsiniz. Keçeden kalp toka yapmak isteyenler için öncelikle bu güzel çalışma oldukça kolay ve kısa sürede yapabilirsiniz. Keçeden kalpli toka yaparak çocuklarınızın saçlarını daha da güzel görünüme kavuşturabilirsiniz.

Keçeden yapılanları sürekli olarak sitemizde keçe kategorisinde paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda da yine keçeden kalp toka modeli yapmak isteyenler için detaylı anlatıma sahip resimli anlatım paylaştım. Bu sayede sizde sevdiklerinize hediye veya kız çocuklarınıza çok güzel tokalar yapabileceksiniz. Kalpli keçe toka yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • keçe.
  • makas.
  • iğne iplik.
  • dikiş ipi.
  • standart toka.

Öncelikle farklı keçeleri üst üste geçirecek şekilde kalp biçiminde kesmeniz gerekiyor. Kestiğiniz kalp kalıplarını üst üste diktikten sonra arkasına toka aracını geçirebilir veya dikebilirsiniz. Kalpleri dikerken zıt renkli iplerle dikerseniz hem dikişleri daha sevimli gözükecek, hem de ortaya harika bir görünüm çıkacağını söyleyebilirim. Şimdi sizleri evde keçeden kalpli toka yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

keceden-kalp-toka-yapilisi

bouclez en feutre – Schnalle aus Filz – buckle made of felt – insurrecturos de filtro – fibbia di feltro – hebilla de fieltro

Bu güzel çalışmayı sevdiklerinize de yapabilir ve hediye edebilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen hanımlar bu çalışmaları yapabilirler ve kolaylıkla satabilirler. Farklı renkte ve boyutta yaparak ister toka, ister magnet olarak da değerlendirmek mümkün. Keçeden toka yapmak isteyenler için takı tasarım bölümünde daha farklı birçok toka çalışmasına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Kalp Şeklinde Peçete Nasıl Katlanır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kalp peçete katlama tekniği, kalp şeklinde peçete katlamak ve kalp şeklinde peçete nasıl katlanır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir