Keçeden Kapı Süsü Yapımı Videolu Anlatım

Keçeden Kapı Süsü Yapımı Videolu Anlatım

Keçeden birçok şey yaptık. Bu yazımızda yine keçe kullanarak harika kapı süsü yapımını paylaşacağız. Sizlere öncelikle birkaç keçeden yapılmış kapı süsü resmi paylaşacağız. Daha sonrasında ise bu çalışmaların nasıl yapıldıklarını detaylı anlatan videolar paylaşacağız.

Altta öncelikle sizlere birbirinden farklı ve güzel keçe kapı süs örneklerini paylaştım. Tüm bu örnekler keçeden yapılmıştır. Sizde keçeden kapı süsü yaparak çocuklarınızın odasına asabilirsiniz. Yine evinizin dış kapısına da keçeden kapı süsü çalışması yapabilirsiniz. Tüm bu çalışmalar için sitemizde yer alan keçe kategorisine göz atmanız yeterli olacaktır. Keçeden yapılanları yine aynı kategoride bulabilirsiniz.

Keçe ile birçok çalışma yapılmaktadır. Çünkü bunu görüyorum ve her gün sizlere keçeden yapılan herhangi bir çalışmayı sitemizde paylaşıyorum. Bizi takip ederek, yeni keçe çalışmalarını da takip etmiş olursunuz. Yine sosyal medya hesaplarımızdan da oluşturduğum içerikleri her gün paylaşıyorum.

Bu makalemde paylaştığım örnek keçeden yapılmış kapı süsü örnekleri ise aşağıdadır. Yapılışını anlatan çalışma ise yine bu makalenin sonunda size anlatımlı video olarak sunulmuştur. Bu sayede sizde izleyeceğiniz video sayesinde keçeden kapı süsü yapımını öğrenebilir ve evinizdeki kapılara yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

keceden-kapi-susu-yapimi

keceden-kapi-susu-yapimi1

keceden-kapi-susu-yapimi2

keceden-kapi-susu-yapimi3

keceden-kapi-susu-yapimi4

 
 

keceden-kapi-susu-yapimi5

keceden-kapi-susu-yapimi6

keceden-kapi-susu-yapimi7

keceden-kapi-susu-yapimi8

keceden-kapi-susu-yapimi9

keceden-kapi-susu-yapimi10

Keçeden yapılmış kapı süsü resimleri alıntıdır.

Keçeden kapı süsü yapmayı düşünüyorsanız? paylaştığım bu video tam size göre… izleyeceğiniz videoda baştan sona kadar bir kapı süsünün keçeden nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Videoyu durdurarak izleyebilir ve yapılışını adım adım sizde öğrenebilir ve evinizde kolayca yapabilirsiniz. Kapı süsü yapılışı ile ilgili diğer çalışmalar bu makalemin sonunda benzer içerikler olarak karşınıza çıkacak. Kolay gelsin.

 

Kapı Süsü Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. door trim, garniture de porte ve kapı süsü nasıl yaparım hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir