Keçeden Kitap Ayracı Yapımı – Resimli Anlatım

Keçeden Kitap Ayracı Yapımı – Resimli Anlatım

Keçeden yapılan birçok çalışmayı sizlere paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir keçe çalışması paylaşacağım. Keçeden kitap ayracı yapımı ile ilgili paylaşacağım bu çalışma sayesinde sizde okuduğunuz kitaplar için harika ayraçlar yapabileceksiniz.

Keçeden yapılan diğer çalışmaları merak ediyorsanız? sitemizde yer alan keçe kategorisine mutlaka göz atmalısınız. Keçeden oyuncak, keçeden eşya veya keçeden obje gibi birçok çalışmanın yapımını anlatan yazılara keçe kategorisinden ulaşabilirsiniz. Keçe kitap ayraç modellerini yine keçe kategorisinde paylaşmıştım. Göz atmanızı öneririm. Bu çalışmanın yapılışını anlatan resimler ise şöyle ;

 
 

keceden-kitap-ayraci-yapimi

source

book felt brackets – livre sentait supports – Buch fühlte Klammern

 

Evde Kolay Bebek Patik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. chaussons à tricoter bébé, knitting baby booties ve kolay bebek patik yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir