KEÇEDEN KOLAY EL ÇANTASI YAPMAK

Keçeden kolay el çantası yapmak için birçok değişik çalışmanın resimli anlatımını ve videolu anlatımını paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere keçeden yapılan el çantası çalışmalarına örnek güzel bir çalışma paylaştım.

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde sizde keçeden harika çalışmalar ve projeler yapabilmeyi öğrenebileceksiniz.

Sitemizde yer alan ” Keçe ” kategorisine göz attığınızda gerçekten keçeden neler yapıldığını gördüğünüzde şaşıracaksınız. Ben de ilk kez keçeden yapılan çalışmaları gördüğümde şaşkınlık içinde kalabiliyorum.

Hatta güzel keçe çalışmalarını gördükçe sizlere de buradan paylaşıyorum. Keçeden çanta yapmak veya keçeden cüzdan yapmak isteyenler için benzer çalışmaları buldukça paylaşıyorum.

 
 

Hatta bahse konu keçe projelerini hemen bu yazımın altında da benzerlerini görebilirsiniz. Şimdi sizleri keçeden cüzdan yapmak veya benzer çalışmalar yapmak için örnek resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-kolay-el-cantasi-yapmak

source : http://www.fabdiy.com/diy-cool-lady-bag/

 

EVDE KÜRDANDAN KALPLİ MİNYATÜR SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kürdan kalp bayrak yap, kürdan kalp işaret yap ve kürdan kalp minyatür işaretçi yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir