Keçeden Kolay Gül Yapımı

Keçeden Kolay Gül Yapımı

Keçe kullanarak çok kolay bir şekilde gül yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere kolay gül yapımını anlatacağız. Keçe kullanarak nasıl kolay gül yapabileceğinizi göreceksiniz.

Evde keçeden gül yapmak veya keçeden yapay çiçek yapıp evde süs niyetine kullanabilirsiniz. Bu tür keçe gül yapımı veya keçeden süs çiçeği yapmak gibi değişik çalışmaların anlatımlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Hemen altta yer alan videolu anlatımdan da yararlanarak sizde kısa sürede keçe malzemesine hükmetmeyi öğrenebilirsiniz. Keçeden gerçekten çok güzel süs çalışmaları ve ev eşya çalışmaları yapılmaktadır.

keceden-kolay-gul-yapimi

 
 

keceden-kolay-gul-yapimi2

stieg von der Matte – rose from the mat – est passé de la natte – è passato da tappeto – steg fra måtten – se levantó de la lona

 

Keçeden Şekerlik Yapılışı Videolu Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe ile şekerlik, keçeden kase yapmak ve keçeden şekerlik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir