KEÇEDEN KOLAY YILBAŞI SÜSÜ YAPMAK

Keçeden süs yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Keçeden kolay yılbaşı süsü yapmak için adımları takip ederek sizde evde yılbaşı için harika süsler oluşturabilirsiniz.

Anlatımlı resimlerdeki tarifi uygulayarak keçe malzemesinden veya benzeri malzemeden yılbaşı süsü yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde yılbaşı süsü yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Yılbaşında yabancılar gibi artık bizim Türkler de evlerini süslemeye daha çok özen göstermeye başladı. Yılbaşı ağacından tutunda çeşitli süsler hazırlayarak evlerini süsleyenlere rastlayabilirsiniz.

Genelde gerçek yılbaşı ağacı almanızı önermiyorum. Yapay yılbaşı ağacı yapabilirsiniz. Üstüne hediyeler koyup, çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

 
 

Bu yazımda da yine sizlere keçeden yılbaşı süsü yapmak için tarifi kolay bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Şimdi çalışmanın resimli anlatımı ile sizi yalnız bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-kolay-yilbasi-susu-yapmak

source : http://potuks.com/pin/keceden-yilbasi-susu-yapimi/

 

ATAÇTAN KEÇE TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ataç toka yapmak, ataçla toka nasıl yapılır ve ataçtan keçe toka yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir