Keçeden Korsanlı Kapı Süsü Yapılışı

Keçeden Korsanlı Kapı Süsü Yapılışı

Keçe kullanarak birçok şey yapılabiliyordu. Bunları önceki yazılarımızda sıkça dile getirdik. Yine keçelerle yapılan birçok süs, obje ve eşyanın da yapılışını sizlere sitemiz üzerinden sunmaya çalıştık. Evde keçeden korsanlı kapı süsü yapılışı ile ilgili aşağıda sizlere anlatımlı birkaç video paylaştım. Yine örnek resimlere bakarak nasıl korsanlı kapı süsleri yapmaya karar verebilirsiniz.

Anlatımlı keçeden kapı süsü yapılışı çalışmaları sayesinde evinizde çocuklarınızın kapısına keçeden korsanlı kapı süslemeleri yapabileceksiniz. Korsanlı kapı süsü yaparak çocuklarınızı hem mutlu edebilir ve eğlenerek odalarını kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Bu yazımızda ise 10marifet.org sitesinde yayınlanan keçeden korsanlı kapı süsü yapılışına yer vermek istedik. Bu çalışma ile çocuklarınızın kapılarına harika süsler yapabilirsiniz.

evde-keceden-korsanli-kapi-susu-yapimi2 evde-keceden-korsanli-kapi-susu-yapimi3

 
 

Keçeden kapı süsü nasıl yapılır? ile ilgili bir video :

 

 

felt pirates door trim – pirates ressenties garniture de porte – fühlte Piraten Türverkleidung

 

Döngülü Kenar Örneği Videolu Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. breien haak edge, döngülü Örnek ve kenar Örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir