KEÇEDEN KURDELE KAPI SÜSÜ YAPMAK

Keçeden kurdele kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma ile sizde evinizin kapısını güzelleştirebilirsiniz. Kapı süsü yapmak için daha önce de benzer çalışmaların anlatımlarını paylaşmıştım.

Evde kolay yapılan kapı süsü çalışmaları sayesinde sizde komşularınızın kapısından daha güzel süslü kapılara sahip olabilirsiniz. Kelebek kapı süsü yapmak için kurdele yaparak kapı süsü simidini süsleyebilirsiniz.

Daha önce çok farklı çalışmaları değişik anlatımlarla ve yapımını gösteren detaylı resimli anlatımlarla paylaştığımı söyleyebilirim. O yazılara hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz.

Kolay yapılan kapı süsü çalışmaları sayesinde hem eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Hem de nasıl yapıldığını öğrenerek daha fazla yapıp satabilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri keçeden kelebek kapı süsü yapmak için çalışmanın anlatımlı tarifi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-kurdele-kapi-susu-yapmak

source

 

PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kola şişesi kuş yuvası yapımı, anlatımlı pet şişe kuş yuvası yapımı ve kola şişesinden kuş yuvası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir