KEÇEDEN KURU AĞAÇ DALIYLA ÇİÇEK YAPMAK

Keçeden kuru ağaç dalıyla çiçek yapmak istiyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışma hoşunuza gidecek. Hem anlatımlı olması hem de adımlarının gösteriliyor olması sayesinde, sizde keçeden kolay çiçek süs yapmayı öğrenebileceksiniz.

Keçeden çiçek yapıp kuru ağaç dallarına yapıştırarak çok güzel çiçek süs çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Keçeden kuru ağaç dalıyla çiçek yapımı türünde birçok çalışmayı daha önce de paylaşmıştım.

Hemen bu yazımın altındaki benzer yazılar bölümünden değişik keçe çiçek örneklerine ulaşabilirsiniz. Anlatımlı keçe çiçek yapımı çalışmaları ile adım adım nasıl yapacağınızı da öğrenerek benzerlerini yapıp satışa sunabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları hem seviyorum. Hem de eğlenceli buluyorum. Şimdi sizleri çalışmanın detayları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

keceden-kuru-agac-daliyla-cicek-yapmak

source

 

KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fil çizmek, anlatımlı fil çizmek ve anlatımlı fil nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir