Keçeden Kuş Süs Şablon

Evde keçeden camlara süs kuş yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmadaki resimli anlatımdan yararlanarak sizde aynı çalışmayı yapabilirsiniz. Daha önce keçeden kuş yapmak için çeşitli şablonlar ve resimli anlatımlar paylaşmıştım. Evde kolay yapılan kuş süsleri ile evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Bu güzel paylaşımda yer alan kendin yap projesinde kuşun yapımını gösteren şablon ve aşamalar yer alıyor. Evde sizde keçeden veya kumaştan bu güzel kuş çalışmasını yapabilirsiniz. Evde keçeden güvercin süs yapmak için paylaştığım çalışmayı yapıp evinizde cam kenarına koyabilirsiniz. Evinizi süslemeyi seviyorsanız, vitrin üzerine konulabilir.

TV ünitesinin önüne koyabilir hatta çocuklarınıza oyuncak olarak da düşünebilirsiniz. Evde kolay yapılan oyuncak çalışmaları için sitemizdeki oyuncak kategorisine göz atmayı unutmayın. Şimdi sizleri evde keçeden kolay kuş yapmak için resimli anlatımla ve şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

keceden-kus-sus-sablon

Evde keçeden civciv yapmak için de bu güzel çalışma kullanılabilir. Bu tür çalışmalar yaparken gerekli malzemeleri sıralayacak olursak ;

  • keçe.
  • pamuk veya yün.
  • iğne iplik.

Malzemeleri temin ettikten sonra öncelikle resimli anlatımdaki şablonu ortaya çıkarmanız gerekir. Şablondaki parçaları yaptıktan sonra dikiş işleminden sonra içini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Böylece pofuduk olurlar. Daha sonra kuş veya civcivin göz ve burun kısımlarını yapmanız yeterli olacaktır. Bu tür güzel çalışmalar yaparak çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar da yapmış olursunuz. Evde kolay yapılan keçe oyuncak çalışmaları yine bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/10401018

 

Evde Kolay Ahşaptan Yapboz Resim Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşaptan puzzle yap, ahşaptan yapboz yap ve evde kolay puzzle yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir