KEÇEDEN MAYMUN OYUNCAK YAPMAK

Evde keçeden yapılan oyuncak çalışmalarına bir yenisini daha ekledik. Bu yazımda sizlere keçeden maymun oyuncak yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Daha önce de çok güzel keçeden yapılan oyuncak örneklerini sitemizde çokça paylaşmıştım. Evde kolay yapılan keçe minyatür çalışmalara hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz.

Evde keçeden oyuncak maymun yapmak için resimli anlatımda aşama aşama tüm detaylar verilmiş. Aşamaları tamamlayarak keçe maymun oyuncak çalışmasını kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Keçeden maymun yapmak için örnek çalışmalara ” keçe ” kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde kolay yapılan minyatür keçe çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Kolay yapılan çalışmaların anlatımlı video ve resimlerini yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri keçeden maymun oyuncak yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

keceden-maymun-oyuncak-yapmak

source : https://liagriffith.com/diy-monkey-felt-stuffie-for-kids/?crlt.pid=camp.RkfNQb9QVghY

 

TÜRKÇE ANLATIMLI BUĞDAY BAŞAĞI ÖRGÜ ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. buğday başağı örgü örneği, buğday örgü örneği nasıl yapılır ve buğday örneği anlatımlı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir