Keçeden Minimon Oyuncak Yapmak

Daha önce de keçeden minimon oyuncak yapmak için çeşitli resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı da keçeden veya kumaştan yapabilirsiniz. Evde keçeden minimon yapmak için sitemizde birçok minion yapmayı gösteren çalışmaya ulaşabilirsiniz. Paylaştığım resimli anlatımda minimon oyuncak şablonu yer alıyor.

Yapmanız gereken bilgisayarınızdan çıktı alıp, şablonu kumaş veya keçe üzerinde kopya olarak kullanıp şablonu çıkartmak. Keçeden minimon oyuncak yapmak için sarı, lacivert, siyah ve beyaz keçe yada kumaşa ihtiyacınız var. Malzemelerinizi hazırladıktan sonra gözü için alüminyum kapak kullanabilirsiniz. Yada başka yuvarlak gri malzeme temin edip bu çalışmada kullanabilirsiniz.

Keçeden oyuncak minimon yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Bu tür oyuncak yapıp facebook gibi sosyal medya hesabı üzerinden sipariş alıp satan ev hanımları da var. Sizde yapımını pratikleştirebilir ve fazla fazla yaparak satabilirsiniz. İsterseniz kendi çocuklarınıza sağlıklı oyuncak olarak da düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri keçeden minimon oyuncak yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

keceden-minimon-oyuncak-yapmak

Evde keçeden minimon yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalar hemen bu yazımın altında sizin karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Keçeden minimon oyuncak yapıp çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Yapımı resimli anlatımda adım adım gösteriliyor. Zorlanmadan yapacağınızı tahmin ediyorum. Birebir aynısını yapmanıza gerek yok. Benzemesi dahi yeterlidir. İçini pamuk ile veya yün ile doldurabilirsiniz. Kolay bir çalışmaya benziyor. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/10400891

 

Eski Kazaktan Köpek Elbisesi Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dog clothes, eski elbiseden köpek kıyafeti yap ve eski kazaktan elbise hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir