KEÇEDEN MİNYATÜR BİSİKLET YAPMAK

Evde keçeden yapılan çalışmaları sıklıkla sitemizde paylaşıyorum. Hatta keçe çalışmaları olarak birçok çalışmayı sadece sitemizde bulabileceğinizi de söyleyebilirim.

Bu yazımda da sizlere keçeden minyatür bisiklet yapmak isteyenler için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda tam detaylar verilmemiş.

Ancak nasıl yapacağınızı kaba taslak anlayabilirsiniz. Evde keçeden minyatür bisiklet yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde benzerini yapabilirsiniz.

Keçeden tekerlek ve bisikletin diğer bölümlerini yaptıktan sonra evinizde vitrinde kullanabilirsiniz. Yada fazla fazla yapıp satışa sunabilir ve para kazanabilirsiniz.

Keçeden bisiklet süs yapmak için daha önce benzer çalışma paylaşmamıştım. Sanırım bu ilk olacak. Beğeneceğinizi umuyorum. Şimdi sizleri evde keçeden minyatür bisiklet nasıl yapılır? sorularınıza cevap olacak resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

keceden-minyatur-bisiklet-yapmak

source : http://potuks.com/pin/keceden-mini-bisiklet-yapimi/

 

KARTONDAN ROBOT OYUNCAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çizgi film maket şablonları, karton robot maketi yap ve karton robot şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir