KEÇEDEN MİNYATÜR KÖPEK YAPMAK

Keçeden minyatür köpek yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Oyuncak olarak keçe köpek yapabilirsiniz. Keçeden köpek sarkaç süs yapabilirsiniz. Anlatımlı keçe köpek çalışmasının detaylı anlatımı altta yer alıyor.

Daha önce de keçeden köpek yapmak için birçok şekilde çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Onlara benzediğini söyleyebilirim. Fakat bu güzel keçe köpek süs çalışmasını yapıp sarkaç süs olarak çocuk odasında da kullanabilirsiniz.

Anlatımlı keçe köpek çalışması sayesinde sizde çocuk odası süsü veya çocuklara oyuncak şeklinde de bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Keçeden köpek magnet olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz.

Daha önce ki paylaştığımız minyatür çalışmalara sitemizden ulaşabilir hatta bu yazımızın hemen altında bulabilirsiniz. Çok güzel çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

 
 

Keçeden kedi yapmak, keçe köpek yapmak ve keçeden hayvan figürleri yapmak gibi daha birçok çalışmayı sitemizde kolay kolay bulabilirsiniz. Şimdi sizleri detaylı anlatımı bulunan bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keceden-minyatur-kopek-yapmak

 

HOBİ ÇUBUKLARIYLA MANDALDAN MİNYATÜR UÇAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı minyatür uçak yapmak, hobi çubuklarından minyatür uçak yapmak ve hobi çubuklarıyla uçak yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir