Keçeden Minyatür Oyuncak Tavşan Yapmak

Evde kolay yapılan minyatür çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da yine sizlere evde keçeden minyatür oyuncak tavşan yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları takip ederek sizde bu kolay çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Keçeden minyatür oyuncak yapmak için sanırım daha önce de benzer birçok çalışmanın resimli anlatımını paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine sizlere kolay bir şekilde evinizde eğlenerek yapabileceğiniz keçe oyuncak tavşan yapmak için resimli anlatım paylaştım.

Adımları takip edin ve sizde çocuklarınıza oyuncak veya evinizde vitrine koyacağınız minyatür bir oyuncağa sahip olun. Evde nasıl yapılır çalışmalarını sürekli olarak sitemizde ” Kendin yap ” kategorisinde bulabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışmaya benzer birçok örnek ise hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyin. Şimdi sizleri keçeden minyatür tavşan yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

keceden-minyatur-oyuncak-tavsan-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7434.html

 

Yün İpten Ponpon Nasıl Yapılır başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay ponpon top nasıl yapılır, yün ipiyle ponpon nasıl yapılır ve yün ipiyle ponpon yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir