KEÇEDEN OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK

Farklı bir keçe çalışması ve yeni bir oyuncak çalışması ile karşınızdayım. Bu yazımda sizlere keçeden oyuncak tavşan yapmak için farklı bir çalışma paylaşıyorum. Resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği açıkça gösteriliyor. Aşamaları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve keçeden oyuncak yaparak evinizde süs niyetine de kullanabilirsiniz. Dilerseniz çocuklarınıza oyuncak tavşan olarak da düşünebilirsiniz. Keçeden yapılan çalışmaları buldukça sizlere resimli anlatım veya videolu anlatım şeklinde paylaşmaya çalışıyorum. Sitemizde yer alan keçe kategorisinde birçok keçe çalışmasına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımı olan ve detayları verilen keçeden oyuncak tavşan yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

keceden-tavsan-oyuncak-yapmak

source

 

KAĞITTAN F16 UÇAĞI NASIL YAPILIR ORİGAMİ SANATI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıt katlayarak uçak nasıl yapılır, kağıttan f16 uçak yapmak ve kağıttan güzel uçak yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir