Keçeden Renkli Bardak Altlığı Yapmak

Keçeden Renkli Bardak Altlığı Yapmak

Paylaşacağım resimli anlatımda renkli çok güzel bardak altlığı yapılışı ile ilgili adımlar yer almaktadır. Öncelikle bu güzel çalışmayı yaparak evinizde farklı bardak altlıklarına sahip olabilirsiniz. Keçeden renkli bardak altlığı yapmak için resimli anlatımda izah edildiği şekilde öncelikle yeşil yuvarlak parça kesmeniz gerekiyor. Ardından üst kısmı için yani üst katmanı için beyaz yuvarlak parçayı kesmeniz gerekiyor. Bu arada bu beyaz parça yeşil parçanın 2/3 cm. küçüğü olmalıdır.

Keseceğiniz son parça ise yine yeşil yuvarlak olacak ancak, bu parçayı pizza dilimleri şeklinde resimde göründüğü gibi parçalara ayırmanız gerekiyor. Parçalara ayırdıktan sonra 2 tanesini veya 3 tanesini resimdeki gibi üzerine bir çizik atabilirsiniz. Hoş gözükecektir. Tüm kesme işlemlerinin ardından hepsini üst üste katman olacak şekilde dizip, pizza parcacıklarını da en üstüne sırasıyla yerleştirip toplu iğne ile sabitledikten sonra dikebilirsiniz. Resimli anlatımdaki gibi farklı renkte keçe veya değişik malzemelerden de bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

keceden-renkli-bardak-altligi-yapimi

Örnek resimde görüldüğü gibi renkli keçelerden bardak altlıkları gerçekten çok güzel durmaktadır. Sizde bu güzel çalışmayı yaparak, bardaklarınızın altına bu güzel renkli portakal parçacık şeklindeki altlıklardan yapabilirsiniz. Turistik yerlerde çalışan bayanlar bu güzel çalışmayı yaparak evlerine ek kazan sağlayabilirler. Kolaylıkla bu bardak altlıklarını satabilirler.

 

Boş Damacanadan Lazımlık Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boîte en plastique, boş damacanadan kutu ve Kunststoff Box hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir