Keçeden Süs Bot Yapmak

Evde keçeden yapılan süs çalışmalarına bir yenisini daha ekliyoruz. Bu yazımda sizlere keçeden süs bot yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde kolay yapılan süs çalışmalarına örnek olarak bu güzel çalışmadan yararlanabilir ve sizde çok güzel keçe süsler yapabilirsiniz.

Bu kendin yap projesinde paylaştığım resimli anlatımda keçeden bot şeklinde süs çalışması yapılmış. Siz gerçeğini yapıp kullanabilirsiniz. Evde keçeden bot yapmak için parçaları bir araya getirdikten sonra dikmeniz yeterli oluyor. Malzemeyi kendinize göre veya elinizdeki imkanlara göre değiştirebilirsiniz.

 
 

Evde keçeden kolay bot süs yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evinizde çocukların odasını güzelleştirecek çalışmalar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri evde keçeden süs bot yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-sus-bot-yapmak

source : http://stylowi.pl/29280682

 

Evde Kumaştan Köpek Minderi Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kedi minderi yap, evde köpek köşesi yap ve evde köpek minderi yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir