Keçeden Süs Patik Yapmak

Evde keçeden süs patik yapmak için bu yazımda paylaştığım çalışmayı çok beğeneceksiniz. Evde kolay yapılan keçe çalışmaları ile sizde hem eğlenceli çalışmalar yapmayı öğreneceksiniz.

Hem de evinize güzel süs eşyaları yapabileceksiniz. Patik şeklinde süs yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş. Yapmanız gereken anlatımdan yararlanıp kalıbını şablondan çıkartıp, keçe malzemesine uygulamak.

Aslında bu çalışmaya keçeden minyatür patik yapmak olarak da adlandırabiliriz. Evde keçeden patik yapmak için daha önce birçok çalışmanın resimli anlatımı ile videolu anlatımlarını paylaşmıştım.

 
 

Şimdi sizleri çok güzel ve eğlenceli bir çalışma ile baş başa bırakacağım. Bu sayede sizde evde kolay keçeden süs patik modeli yapabileceksiniz. Resimli anlatım ise şöyle ;

keceden-sus-patik-yapmak

source : http://stylowi.pl/29280641

 

Kumaştan Puf Yastık Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde pofuduk yapmak, evde puf nasıl yapılır ve evde puf yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir