Keçeden Tavşan Kulaklık Tutacak Yapmak

Keçeden yapılanları sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum. Bu yazımda da sizlere çok güzel bir keçe çalışması paylaştım. Keçeden tavşan kulaklık yapmak istiyorsanız paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde evinizde cep telefonlarınızın kulaklıkları için keçeden tavşan şeklinde tutacaklar yapabilirsiniz. Keçeden tavşan tutacak yapıp turistik yerlerde kolaylıkla da satabilirsiniz. Keçe çalışmalarını sitemizde keçe bölümünde sürekli olarak bulabilirsiniz. Keçeden tavşan şeklinde kulaklık tutacağı ile hem eğlenceli bir çalışma sonucu güzel bir eşyaya sahip olmuş olursunuz. İsterseniz bu sevimli çalışmayı yaparak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Keçeden tavşan yapımı ile ilgili daha önce çeşitli şablonlar ve anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım. Keçe kategorisinde birçok keçe çalışmasına ulaşabiliyorsunuz. Anlatımlı keçe çalışmaları sayesinde sizde evde keçeden harika projeler yapabilirsiniz.

 
 

Tavşan şeklinde keçe kulaklık tutacak yapımı ile ilgili malzemeler ise ;

  • keçe malzemesi.
  • makas.
  • çıt çıt veya lastik.

Malzemeleri kendinize göre değiştirmeniz de mümkündür. Öncelikle keçeden tavşan şablonunu çıkartmanız gerekiyor. Daha sonra tavşanın kulaklarını ve dil bölgesini yaparak iğne iplik ile keçe tavşan çalışmasını kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Resimli anlatımda gösterildiği gibi sizde aynı çalışmayı evinizde eğlenerek yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp turistik yerlerde satışa da çıkararak eviniz ek gelirler elde edebileceğinizi unutmayın.

Son karedeki örnek resimde lastik kullanılarak bu güzel çalışma yapılmış. Siz ister çıt çıt, ister düğme isterseniz de böyle küçük lastik kullanarak bu güzel çalışmayı hazırlayıp yapabilirsiniz. Evinizde böyle eğlenceli çalışmalar yaparak ailenizde cep telefonu kullanan kişilere de hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda para kazanmak istiyorsanız farklı renk ve modellerini yaparak turistik yerlerde kolaylıkla satışa da çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://craft.easyfreshideas.com/make-organizer-headphones/

 

Sezonun Trend Uyumu Siyah-Beyaz başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dekolteli elbise modelleri, en yeni gece kıyafetleri ve gözde renkler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir