Keçeden Yapılan Broş Modelleri

Keçeden Yapılan Broş Modelleri

Keçeden yapılmış broş çalışmaları ile ilgili bu yazımızda birçok farklı keçeden yapılmış broş modelleri göreceksiniz. Bu sayede ilham alabilir ve benzerlerini sizde yapabilirsiniz. Keçeden gerçekten de harika çalışmalar yapılıyor.

Keçeden magnet yapmak, keçeden broş yapımı ve keçeden hayvan figürleri yapmak gibi daha birçok çalışmanın resimli anlatımını sitemizde yer alan keçe kategorisinde paylaşmıştım. Birçok keçeden yapılan çalışmayı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Keçeden yaptıklarını satan kişiler sırf bu iş için site veya blog açıyor ve oluşturdukları keçe çalışmalarını İnternet ortamında satışa sunmaktadırlar. Hatta bu sitelere örnek 10marifet adında ki siteyi verebilirim. Bu sitede birçok blog sahibi üye oluyor ve kendi sitesinde satışa sunduğu ürünlerini bu büyük sitede paylaşıyor ve satışa sunuyor.

Bu yazımda sizlere keçeden yapılan broş modellerini paylaştım. Ancak keçeden broş yapılışı ile ilgili çalışma yer almıyor. Bunun için sitemizdeki keçe kategorisine göz atmanızı öneririm. Şimdi sizleri keçe broş modelleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-yapilan-bros-modelleri

keceden-yapilan-bros-modelleri0

keceden-yapilan-bros-modelleri2

keceden-yapilan-bros-modelleri3

keceden-yapilan-bros-modelleri4

 
 

keceden-yapilan-bros-modelleri5

keceden-yapilan-bros-modelleri6

keceden-yapilan-bros-modelleri7

keceden-yapilan-bros-modelleri8

keceden-yapilan-bros-modelleri9

Daha farklı keçeden yapılmış broş modellerini sizler için ilerde paylaşacağımız yazılarda sunacağız.

Üstte örnek keçe broş modelleri var. Bu üstte de keçe çiçek broş nasıl yapılır adlı güzel bir çalışma yer alıyor. Eğer keçeden broş yapmak istiyorsanız ve yapılışı ile ilgili anlatımlı video arıyorsanız işte size anlatımlı detaylı bir çalışma örneği… evde kolay broş yapmak için adeta ders niteliğindeki bu videoyu baştan sona izlemeyi unutmayın. Kolay gelsin.

COMMENT senti Broche – HOW felt brooch – WIE Filz Brosche

 

Keçeden Broş Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe broş nasıl yapılır, keçeden broş nasıl yapılır ve keçeden broş yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir