KEÇEDEN YAPILAN OYUNCAK KEDİ ÖRNEKLERİ

Keçeden yapılan oyuncak kedi örneklerini ilk gördüğümde hem hoşuma gitti. Hem de bu tür çalışmalar yapacaklar için iyi bir paylaşım olduğunu düşünüyorum.

Keçeden kedi yastık yapmak veya keçeden kedi oyuncak yapmak için bu örnekleri değerlendirebilirsiniz. Keçeden oyuncak nasıl yapılır diyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmaları inceleyerek nasıl yapıldığını az çok kavrayabilirsiniz.

Keçeden yapılan oyuncak kedi örneklerini yastık yapmada, oyuncak, süs, obje veya yapıp satmada kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaların yapılışını anlatan resimli anlatımları sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Kumaştan kedi yastık yapmak için bu örnekler işinize yarayacaktır. Göz hatları için kırtasiyeden oyuncak göz takımı alabilir veya iplikle dikiş yaparak da gözlerini ve yüz hatlarını dönebilirsiniz. Şimdi sizleri örneklerle baş başa bırakıyorum.

 
 

keceden-yapilan-oyuncak-kedi-ornekleri

source

 

AHŞAP PALETTEN BAHÇEYE TAKIM ASKILIĞI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap paleti duvara askı yapmak, ahşap paletle bahçeye duvar askısı yapmak ve ahşap paletle takım alet dolabı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir