Keçeden Yapılanlar

Keçeden Yapılanlar

Keçe çalışmalarını paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere net üzerinde karşılaştığım çok güzel ve cici bir sitede hem tanıtılan, hem de satışa sunulan güzel keçeden yapılanları paylaştım. Umarım beğenirsiniz. İlgili kaynak sitede yer alan bu güzel çalışmaları yine yapımcısının belirlediği fiyatlar üzerinden satın alabiliyorsunuz. Beğeneceğiniz keçe çalışmalarının olduğunu söyleyebiliriz. Çocuklarınızın odasına keçeden isimli süs yaptırabilir ve satın alabilirsiniz.

Keçeden oda süsü yapımı ile ilgili sanırım daha önce sitemizde yapımını anlatan resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda ise paylaşacağım çalışmaların anlatımı yok. Fakat kaynak sitede yer alan örnek çalışmaları sizler için paylaştım. İsteyenler altta paylaştığım linkten kaynak siteye ulaşabilirler farklı çalışmalara da göz atabilirler. Dileyenler fiyatlarını inceleyip satında alabilirler. Paylaşacağım resimler beyazkure sitesinden alıntı olup, fikir edinmeniz amacıyla paylaşılmıştır. Dileyenler fiyat bilgileri için altta paylaştığım linkten ulaşabilirler. Kolay gelsin.

 
 

pictures source : http://www.beyazkure.net/2014/07/guzel-bir-izmir-gunu-ve-son-yaplanlar.html

fiyatları : http://www.beyazkure.net/p/blog-page_9064.html

Yukarıdaki linklerden ilgili siteye ulaşabilir ve aynı çalışmaları kendiniz için veya çocuklarınızın odası için yaptırabilirsiniz. Bu tür siteleri çok beğeniyorum. Hem güzel işler başarıyorlar. Hem de çok uygun fiyatlarda alıcılarına ulaştırıyorlar.

 

Günlük Kolay Örgü Saç Modeli Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit saç modeli, coiffure facile ve easy hairstyle hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. şerife diyor ki:

    çok güzel olmuşlar

  2. Nuray diyor ki:

    gerçekten öyle şerife hanım, bende çok beğeniyorum keçeden yapılan çalışmaları… adeta bayılıyorum gerçekten çok güzel işler ortaya çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir