Keçeden Yapılmış En Güzel Kapı Süsleri

Keçeden Yapılmış En Güzel Kapı Süsleri

Sizlere bu yazımızda keçeden yapılmış en güzel kapı süslemelerini işleyeceğiz. İnternette gezinirken bir sitede rastladık ve sizlerin de hoşuna gideceğini düşündüğümüz için paylaşmak istiyoruz.

Altta yer alan toplu örneklerde keçeden yapılmış kapı süsü modelleri bulunuyor. Hepsi de çok güzel ve el emeği göz nuru çalışmalardır. Yapanların eline sağlık. Bunların yapımını gösteren ve eğitici videloarını da yine sitemizde bulabilirsiniz.

 
 

Hatta kapı süsü yapmayı öğrendikten sonra sizde bunlar gibi harika kapı süsü modelleri yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Birçok site üzerinde satışını görebilirsiniz. İnsanlar artık dış kapı süsü gibi iç kapılara da süs kullanmaktadır. Kolay gelsin.

Tüm örnekler internetten derlenmiştir. Gerçekten harika gözüküyorlar.

Dichtungen Türverkleidung – seals door trim – joints de garniture de porte – guarnizioni portiera – sæler dør trim – puerta sellos de ajuste

 

Keçeden Kolay Kapı Süsü Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden kapı süsü nasıl yapılır, keçeden kolay kapı süsü nasıl yapılır ve keçeden kolay kapı süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir