Keçeden Yastık Süsü Yapmak

Evde keçeden yastık süsü yapmak için sanırım bu birçok paylaşımımdan sadece bir tanesi olacak. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde keçeden evinizdeki yastıklar için gül şeklinde veya papatya şeklinde süsler yapabileceksiniz.

Evde keçeden kolay süs yapmak için daha önce de benzer birçok çalışmayı size paylaşmıştım. Bu çalışmada da yine keçeden çiçek şeklinde yastık süsü yapılıyor. Yapmanız gereken keçe parçalarını küçük yapraklar şeklinde kesmek ve silikon ile yapıştırmak yada iğne iplik ile yastığın üzerine dikmek olacak.

Evde kolay yastık süsü yapmak için paylaştığım çalışmalar sayesinde evinizi daha da güzelleştirebileceksiniz. Evde kolay keçeden yastık süsleme çalışması yapmak için resimli anlatımda tüm detaylar adım adım verilmiş.

 
 

Adımları takip ederek sizde çok güzel keçe süsleri yapabilirsiniz. Şimdi sizleri keçeden yastık süsü nasıl yapılır sorularınıza cevap olacak resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-yastik-susu-yapmak

source : http://stylowi.pl/29281453

 

Polar Kumaştan Bebek Patik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde bebek patiği yapmak, kumaştan kolay bebek patiği yap ve nelerden patik yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir