Keçeden Yün Kedi Yapmak

Evde keçeden yün kedi yapmak için paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel minyatür keçe çalışmaları yapabilirsiniz. Evde keçeden yün kedi yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde küçük minyatür süs kediler yapabileceksiniz. Evde kolay yapılan bu güzel çalışmadan mutlaka yapıp, TV ünitesinin önüne veya evinizde misafir odasında bulunan vitrinlere koyabilirsiniz.

Bu tür küçük minyatür kedi çalışmaları yaparak evinizi süsleyebileceğiniz gibi, hem de satmaya çok güzel ürünler oluşturabilirsiniz. Evde keçeden yün kedi yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • keçe.
  • iğne iplik.
  • oyuncak göz.
  • renkli ip.

Malzemeleri temin ettikten sonra resimli anlatımdaki adımları takip ederek bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Evde kolay minyatür oyuncak süs yapmak için sitemizde daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Şimdi sizleri evde yün keçeden kedi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

keceden-yun-kedi-yapmak

Evde kolay minyatür kedi yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde minyatür keçe kedi anahtarlık yapabilir ve kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları magnet veya anahtarlık olarak düşünebilirsiniz. Evde keçeden kedi yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalara sitemizde yer alan keçe bölümünden ulaşabilirsiniz. Evde keçeden yün kedi yapmak için paylaştığım çalışmaya benzer başka projeler buldukça yine sizlere bu başlık altından paylaşacağım. Diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Sizde kolay bir şekilde bu güzel çalışmayı gerçekleştirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/10536708

 

Kumaştan Hello Kitty Bebek Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde hello kitty oyuncak nasıl yapılır, evde hello kitty oyuncak yap ve evde kumaş oyuncak yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir