KUMAŞ EL ÇANTASI ŞABLONLU

Kumaş el çantası şablonlu olarak paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde kısa sürede yapmayı öğrenebileceksiniz. Daha önce de sitemizde bu tür çalışmaları bolca paylaştığımı hatırlıyorum. Kolay yapılan çanta şablonlarını ve detaylı anlatımlarını sitemizde yer alan şablonlar bölümünde bulabilirsiniz.

Bu yazımın da altında karşılaşacağınız güzel çanta yapımı çalışmalarından yararlanarak harika çantalar ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay bir şekilde el çantası veya para cüzdanı yapabilirsiniz. Bunun için gerekli malzemeleri temin ettikten sonra işleme başlamak yeterli olacaktır.

Kumaş el çantası yapmak veya kumaştan para cüzdanı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar da sitemizde yer alıyor. Onları da inceleyebilirsiniz.

 
 

Anlatımlı çanta yapımı ve cüzdan yapımı çalışmaları sayesinde sizde satış amaçlı güzel ürünler oluşturabilir ve satarak para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli kolay yap çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumas-el-cantasi-sablonlu

 

KAĞITTAN DENİZ YILDIZI SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kağıt süs yapımı, kağıttan deniz yıldızı yapmak ve kağıttan kolay süs yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir