KUMAŞ MİNYATÜR TAVŞAN AİLESİ YAPMAK

Kumaş minyatür tavşan ailesi yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde seveceksiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışma sayesinde sizde minyatür süsler yapmasını öğreneceksiniz. Keçeden tavşan ailesi yapmak olarak da adlandıracağımız bu güzel çalışmayı kısa sürede yapıp, süs olarak evinizde kullanabilirsiniz.

Süs amaçlı yaptığınız bu tür çalışmaları satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kumaştan minyatür oyuncak yapmak veya minyatür oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım bu kolay ve eğlenceli çalışmaları seveceğinizi düşünüyorum. Kolayca yapabilmeniz için sizlere yapımını gösteren anlatımlı resimleri de paylaştım.

Bu sayede zorluk çekmeden keyif alarak bu güzel çalışmayı yapacaksınız. Kısa sürede yapıp evinizde herhangi bir yerde süs amaçlı kullanabileceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylarını gösteren resimlerle baş başa bırakıyorum. Umarım beğenir yaparsınız. Kolay gelsin.

 
 

source

kumas-minyatur-oyuncak-tavsan-ailesi-yapmak

 

ESKİ DANTELDEN KASE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel değerlendirme örnekleri, dantelden lazımlık yapmak ve dantelden nasıl kase yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir