Kumaştan Papyon Bileklik Yapmak

Kumaştan papyon yapmak isteyenlere güzel bir resimli anlatım paylaştım. Bu çalışmada tek fark yaptığınız kumaştan kelebek fiyonk çalışmasını bileklik olarak kullanabiliyorsunuz. Bu tür bileklikler son zamanlarda moda galiba, çünkü birçok genç kızın elinde görür oldum. Bu yazımda da sizlere kumaştan fiyonk bileklik yapmak isteyenlere güzel bir resimli anlatım paylaştım. Kumaşı öncelikle fiyonk şeklinde getirip, daha sonra iğne iplik ile dikmeniz gerekiyor. Diktiğiniz kumaş papyon çalışmasını bileklik çerçevesine geçirdikten sonra keyifle bileğinize takabilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu tür çalışmalar yaparak para da kazanabileceğinizi söyleyebilirim. Birçok genç bayan bunları severek alacaktır. Kumaştan papyon bileklik yapmak için malzemeleri sıralayacak olursak ;

  • kumaş.
  • iğne iplik.
  • bileklik çerçevesi.
 
 

Kumaştan papyon bileklik yaparak çocuklarınızı da sevindirebilirsiniz. Özellikle kız çocuklarınız bu çalışmaya oldukça sevinecekler. Turistik yerlerde çalışıyorsanız mutlaka bu tür çalışmalardan yapıp satış standınıza mutlaka koyun. Kapış kapış satılacağını görebilirsiniz. Farklı renkteki kumaşlardan da bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Bileklik çerçevesini tuhafiyecilerden kolaylıkla bulabilir ve evinizde bu güzel çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz.

kumastan-papyon-bileklik-yapmak

Keçeden fiyonk bileklik yapmak isteyenler de bu örnekten yararlanarak aynı çalışmayı uygulayabilirler. Kumaştan fiyonk bileklik yapmak için verdiğim örnekten yararlanarak evinizde bu güzel çalışmayı zorlanmadan keyifle yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay ve eğlenceli olduğunu söyleyebilirim. Kolay gelsin.

source : http://www.surprisediy.com/diy-506.html

 

Origami Sepet Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kağıttan sepet yapmak, kağıt katlamayla sepet ve kartondan sepet yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir