OYUNCAK ZÜRAFA YAPMAK ŞABLONLU

Oyuncak zürafa yapmak şablonlu olarak paylaştım. Zürafa oyuncak yapmak isteyenler için paylaştığım şablonu keçe veya kumaştan yapabilirsiniz. Gözleri için düğme kullanabilir ve içini de yün yada pamukla doldurabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak isteyenler için daha önce de çoğu kez değişik oyuncak şablonlarını paylaştığımı hatırlıyorum.

Kolay yapılan oyuncak örnekleri ile sizde çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Her zaman kendinizin yaptığı oyuncaklar daha sağlıklıdır. Bunu unutmayın. Dışarıdan satın aldığınız hazır oyuncakların nasıl yapıldığını genelde bilmezsiniz. Bu yüzden de çocuklarınız oynarken ağzına dahi götürebilmektedirler.

Ancak örgü oyuncak veya sağlıklı oyuncak yapmak için sizde bu tür şablonlardan kesinlikle yararlanmalısınız. Kumaş zürafa oyuncak yapabilirsiniz. Keçeden zürafa oyuncak yapabilirsiniz. Çocuklarınız için karton oyuncak dahi yapabilirsiniz.

 
 

Sitemizde oyuncak şablonlarıyla ilgili birçok çalışmaya ulaşabilir ve bu yazımın altındaki örnek çalışmalardan da mutlaka yararlanmalısınız. Altta sadece şablon yer alıyor. Nasıl yapıldığı tarif edilmemiş. Zaten bu paylaşımım sadece şablon amaçlı idi.

Bu sayede oyuncak zürafa yapmak isteyenler veya kumaş oyuncak zürafa yapmak için bu güzel çalışmayı kullanabilirler. Şimdi sizleri çalışmanın şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

oyuncak-zurafa-yapmak-sablonlu

source

 

KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı el çantası yapmak, el çantası şablonları ve kolay çanta şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir