Polar Kumaşından Bozuk Para Cüzdanı Yapmak

Evde polar kumaşından bozuk para cüzdanı yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çok güzel para cüzdanları yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan para cüzdanları için sitemizde benzer birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Polar kumaşıyla para cüzdanı yapmak için sizde aşamalı anlatıma sahip resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede bozuk para cüzdanı yapmayı öğrenebilirsiniz.

Polardan para cüzdanı yapmak için paylaştığım resimli anlatıma benzer çalışmalar hemen bu yazımın da altında karşınıza çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemeyi unutmayın.

Aşamalarını gördüğünüz çalışmayı yaparak hem bozuk para cüzdanı olarak kullanabilirsiniz. Hem de turistik yerlerde satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Çocuklarınıza eğlenceli bozuk para cüzdanları yapabilir ve para biriktirme alışkanlıkları kazandırabilirsiniz. Polar kumaşından para cüzdanı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

polar-kumasindan-bozuk-para-cuzdani-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7407.html

 

Tığ İşi Lif Modeli Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el yapımı lif modeli, evde lif yapmak ve tığ işi kare lif modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir