Yeni Keçe Çiçek Şablonları – Keçe Çiçek Örnekleri

Yeni Keçe Çiçek Şablonları – Keçe Çiçek Örnekleri

Keçe ile çiçek yapacaksanız, bu şablonlara ihtiyacınız olabilir. Evde keçeden çiçek yapımı için örnek resim veya şablon gerekir. Bu sayede şablonlardan yararlanarak keçeden kolay çiçekler yapabilir ve keçeden çiçek yapımını kolayca tamamlayabilirsiniz. Evde keçeden çiçek yapımı ile ilgili kolayca çalışmalar yapabilmeniz için bu yazımda sizlere yeni keçe çiçek şablonları paylaşacağım. Evde kolay bir şekilde sizde bu şablonları kullanarak keçeden çiçekler yapabileceksiniz. Yeni keçe çiçek şablonları ise şöyle ;

 
 

 

Filz Blumenmuster – felt flower pattern – motif de fleur senti

 

Evde Keçeden Kolay Cüzdan Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden çanta yapılışı, evde keçeden çanta yapımı ve evde keçeden cüzdan yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir