Yeni Keçe Çocuk Şablonları 2016

Yeni Keçe Çocuk Şablonları 2016

Keçe şablonlarını paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere en güzel çocuk keçe şablonlarını paylaşacağım. Keçe ile çocuk figürleri yapmaya çalışıyorsanız, bu şablonlar çok işinize yarayacak. Keçe ile ilgili diğer şablonları sitemizde yer alan keçe kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yeni keçe şablonlarını olabildiğince sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Sitemizde her gün keçe ile ilgili en az 1/2 paylaşım yapmaya çalışıyorum. Gerçekten keçe ile birbirinden güzel çalışmalar, süslemeler ve dekoratif çalışmalar yapılabilmektedir.

 
 

Keçe çocuk şablon örneklerini paylaşacağım yazımda yer alan şablonları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Paylaşacağım çocuk şablonlarını keçe yerine daha farklı çalışmalarda da kullanabilirsiniz.

source : http://www.jacirinha.blogspot.com.tr/

template seals – joints de modèle – Vorlage Dichtungen

 

Yeni Sevimli Mektup Kağıtları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eğlenceli mektup kartları, letter paper ve mektup kağıtları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir