YENİ KEÇE PABUÇ KALIP ŞABLONU

Evde keçeden pabuç yapmak isteyenler için bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında güzel bir şablon yer alıyor. Sizde evde keçeden veya deriden pabuç yapmak isterseniz bu güzel örneği kullanabilirsiniz.

Resimli anlatımda şablon verilmiş. Aynı zamanda bitmiş halinin de resmi bulunuyor. Evde yeni keçe pabuç kalıp şablonu sayesinde sizde çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı yapıp kullanabilir veya satışa da sunarak para kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanların da ilgileneceği bir paylaşım olduğunu düşünüyorum.

 
 

Benzer keçe çalışmalarını sitemizde yer alan ” Keçe ” kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yada bu yazımın hemen altından da ulaşabilirsiniz.

Keçe pabuç kalıbı sayesinde sizde yaptığınız çalışmalarda bu güzel şablonu kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay keçe pabuç yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kece-pabuc-sablonu

source : http://www.repiny.com/pin-3324.html

 

EVDE KOLAY YAPILAN SAÇ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2017 saç modelleri, anlatımlı saç modelleri ve evde kolay yapılan saç modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir