Yeni Keçe Tablet Kılıfları

Yeni Keçe Tablet Kılıfları

Keçeden yapılmış tablet kılıflarını bu yazımda paylaşacağım. Gerçekten harika ve güzel modeller var. Eğer keçe çalışmaları yapıyorsanız, bu modeller size fikir verebilir. Yeni keçe tablet kılıf modellerini paylaşacağım yazımda birbirinden güzel keçe tablet kılıfları bulunuyor. Keçeden kılıf yapımı ile ilgili daha önce de sizlere güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım keçe tablet kılıfları çok hoşunuza gidecek. Şimdilik örnek çalışmaları paylaşacağım. Ama ileride keçeden tablet kılıfı yapımı ile ilgili çalışmaları da sizler için araştırıp, sitemizde paylaşmaya devam edeceğim. Evde keçeden tablet kılıfı yapılışı ile ilgili çalışmaları ilerleyen günlerde sizlere paylaşacağım. Bu yazımda paylaşacağım yeni keçe tablet kılıf modelleri ise şöyle ;

 
 

comprimés de veste polaire – fleece jacket tablets – Fleecejacke Tabletten

 

Evde Keçeden Baykuş Figürü Yapma - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. baykuş nasıl yapılır, evde baykuş figürü yapımı ve evde keçeden baykuş yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. zeynep diyor ki:

    satıyor musunuz

  2. Nuray diyor ki:

    hayır zeynep hanım, sadece tanıtım amaçlı paylaşım bunlar. ancak yorumunuzu gören ve evde keçe tablet kılıfı yapan ve satan varsa size ulaşacaktır. bu başlığı takip etmenizi öneririm. kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir