Yeni Keçeden Yapılan Çalışmalar 2016

Keçeden Yapılanlar

Bu yazımda sizlere 2016 yılına damgasını vuran keçeden yapılmış çalışmaları paylaşacağım. Evde keçeden yapılmış çalışmaları gördüğünüzde çok beğeneceksiniz. Gerçekten birbirinden güzel çalışmalar yapılmış. Keçeden yapılan 2016 yılına ait çalışmalardan birkaç örneği altta göreceksiniz. Kolay keçe süs yapımıyla alakalı öğretici videolara da sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.

 
 

Keçeden yapılan oyuncak çalışmaları, keçe süs örnekleri veya keçe şablonlarını sitemizde bulabilir ve hemen nasıl yapıldığını çözerek sizde boş zamanlarınızı keçeden bir şeyler yaparak değerlendirebilirsiniz. Keçeden yapılmış birçok güzel çalışmayı hemen bu yazımızın altından da ulaşarak incelemeye başlayabilirsiniz. Güzel keçe çalışmaları ve örneklerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

travaux senti – felt work – fühlte Arbeit

 

Evde Renkli Fon Kağıdından Gül Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde eva kağıdından gül yapımı, evde kağıttan gül yapımı ve kağıttan kırmızı gül yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir