Yeni Nakışlı Keçe Çanta Modeli – Şablonlu

Yeni Nakışlı Keçe Çanta Modeli – Şablonlu

Bu yazımda sizlere çok güzel bir şablon paylaşacağım. Evinizde kolaylıkla yeni nakışlı keçe çanta modelini paylaşacağım şablonu kullanarak yapabilirsiniz. Örnek resimde ki çantanın boyutunu siz kendiniz de belirleyebilirsiniz. Uzun zamandır dikiş nakış kategorisine içerik eklememiştim. Bu yazımla birlikte her gün artık sizlere yeni nakış örnekleri veya çalışmaları paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda paylaşacağım çalışmayı keçe ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

 
 

Örnek resimdeki gibi sizde evinizde bu çalışmayı yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Eğer evden para kazanmak istiyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışmayı yapıp satışa çıkarabilirsiniz. Oldukça kolay olan bu çalışmayı dikiş nakış işleriyle uğraşan herkes yapabilir. Keçe çanta modelinin şablonunu da yine yazımda paylaşacağım.

source : http://hobbywork.ru/sumka-iz-fetra-s-vyishivkoy-vyikroyka/

Stickerei Filztaschen – broderie sentait sacs – embroidery felt bags

 

Eski Sandalyelerden Yeni Dekoratif Eşya Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap sandalyeden oturak yapımı, ahşap sandalyeleri değerlendirme ve eski sandalyeden oturak yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir