Keçeden Anahtarlık Yapımı

 

 

0

 

Keçeden Anahtarlık Nasıl Yapılır?

Keçe kullanarak evinize şahane anahtar askısı, anahtarlık yapabilirsiniz. Keyifli bir çalışma mutlaka yapmalısınız. Keçeden ev şeklinde anahtarlık yapıp kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Evde kolay yapılan keçe anahtarlık çalışmalarını hemen bu içeriğin altındaki benzer yazılar bölümünden de ulaşabilirsiniz. Değişik keçe anahtarlık projelerini daha önce paylaştığımı dile getirmek isterim.

 

 

Farklı keçe anahtarlık çalışmalarını da buldukça yine sizlere paylaşacağımı da eklemek isterim. Birbirinden güzel keçe anahtarlık çalışmaları ile sizde güzel ve mutlu bir gün geçirebilirsiniz. Günün sonunda da yaptığınız çalışma ile kendinizle gurur duyabilirsiniz. Kolay gelsin.

Schlüsselanhänger Filz – keychains felt – porte-clés sentaient – portachiavi sentivano – nøgleringe følte – llaveros sintieron

 

 

Daha önce paylaştığımız Çoraptan Eldiven Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir