Keçeden Anahtarlık Yapımı


keceden-anahtarlik-yapimi-737x415

Keçeden Anahtarlık Nasıl Yapılır?

Keçe kullanarak evinize şahane anahtar askısı, anahtarlık yapabilirsiniz. Keyifli bir çalışma mutlaka yapmalısınız. Keçeden ev şeklinde anahtarlık yapıp kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Evde kolay yapılan keçe anahtarlık çalışmalarını hemen bu içeriğin altındaki benzer yazılar bölümünden de ulaşabilirsiniz. Değişik keçe anahtarlık projelerini daha önce paylaştığımı dile getirmek isterim.


Farklı keçe anahtarlık çalışmalarını da buldukça yine sizlere paylaşacağımı da eklemek isterim. Birbirinden güzel keçe anahtarlık çalışmaları ile sizde güzel ve mutlu bir gün geçirebilirsiniz. Günün sonunda da yaptığınız çalışma ile kendinizle gurur duyabilirsiniz. Kolay gelsin.

Schlüsselanhänger Filz – keychains felt – porte-clés sentaient – portachiavi sentivano – nøgleringe følte – llaveros sintieron

Çoraptan Eldiven Yapılışı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*