Keçeden Araba Yapımı Resimli Anlatım

 

 

2

 

Keçeden Araba Nasıl Yapılır

Keçeden araba kalıbı yapmak ister misiniz? özellikle çocuklarınız  bu çalışmanızı çok sevecek. Keçe kullanarak oyuncak araba şekilleri yapabilirsiniz. Yazıda paylaşacağımız resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Evde çocuklarınıza özellikle keçe araba yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Evde keçeden oyuncak araba yapmak veya maket olarak kullanacağınız bu güzel çalışmalara benzer birçok çalışmanın detaylı anlatımını daha önce de paylaşmıştık. Hatta bazıları hemen ekranın altından karşınıza çıkacak. Onlara da yönelebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Keçe araba şablonu sayesinde sizde zorlanmadan kısa sürede bu güzel çalışmayı yapacak ve yaparken keyif de alacaksınız. Ben hep keçe çalışmalarını sevmişimdir. Sizlerde severek yapacak ve yaptıktan sonra heyecanla yaptığınız çalışmayı seyredeceksiniz. Kolay gelsin.

keceden-araba-yapimi

 

 

keceden-araba-yapimi2

keceden-araba-yapimi3

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. elif sümer dedi ki:

    uzun zamandır bu kalıbı arıyordum çok teşekkürler makalepark sıtesı admınlerı bu tür paylaşımları çokça beklıyoruz

  2. Neriman dedi ki:

    keçeden araba yapımı bu konu çok iyiymiş ! :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir