KEÇEDEN AT BAŞLIKLI SOPA YAPMAK

 

 

0

 

Keçeden at başlıklı sopa yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını kısa sürede sizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı oyuncak çalışmasını yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Çocuklarınıza keçeden oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli keçe at oyuncak çalışmasını yapmayı öğrendikten sonra satış amaçlı da yapabilirsiniz. Keçeden at başlıklı sopa yapımı sayesinde çocuklarınıza basit bir oyuncak yapmış olursunuz.

Bu güzel çalışmayı süs olarak bahçe dekoru veya ev dekorunda da kullanabilirsiniz. Dekoratif süs çalışması veya eşyalar yapabilirsiniz. Keçeden veya kumaştan yaparak bu güzel at oyuncak kafa çalışmasını süs olarak da bahçenizde çitlere geçirerek kullanabilirsiniz.

Anlatımlı süs çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar yapmak için sitemizde yer alan diğer örgü oyuncak çalışmaları ve farklı çalışmaları da incelemenizi tavsiye ediyorum.

 

 

Çok güzel oyuncak çalışmalarını paylaştığımı söyleyebilirim. Onları da inceleyebilir ve yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

anlatimli-keceden-at-baslikli-sopa-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞTAN RAHAT MAKSİ ELBİSE ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir