Keçeden Ayçiçek Örneği Yapmak

1x1.trans

Evde keçeden yapılan süs çalışmalarına bir yenisini daha ekleyebiliriz. Bu yazımda sizlere evde keçeden ayçiçeği yapmak için resimli güzel bir anlatım paylaştım.

Ben ayçiçek dedim ama sanırım farklı bir çiçek süs çalışması da olabilir. Keçeyi parçalara ayırdıktan sonra silikon ile veya iğne iplikle de aynı çalışmayı yapabilirsiniz.

Keçeden süs çiçek yapmak için hemen bu yazımın da altında karşınıza birçok farklı keçe çalışması ve projesi çıkacak onları da inceleyebilirsiniz.

Evde keçeden kolay çiçek yapmak için resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve çeşitli süsleme çalışmalarınızda veya fikirlerinizde kullanabilirsiniz.

Daha önce de benzer süsleme çalışmalarını keçeden yapımını anlatan çalışmaları paylaşmıştım. Bu yazımın altındaki keçe çalışmalarına mutlaka bakın. Şimdi sizleri evde keçeden ayçiçeği yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


keceden-aycicek-ornegi-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7426.html

Boncuklu Kolye Nasıl Yapılır başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*