KEÇEDEN BABET PATİK MODELİ YAPILIŞI

1x1.trans

Keçeyle patik nasıl yaparım?

Anlatımı da olan çalışmayı kısa sürede tığ işi yapabilirsiniz. Osmanlı patik modeli olarak da adlandırılmakta olan çalışmayı sevecek ve hatta süs amaçlı da olsa yapmak isteyeceksiniz. Kolay yapılan patik modellerini daha önce anlatımlı ve resimli örnekleriyle paylaştığımızı hatırlayacaksınız.

Hatta altta karşınıza değişik patik modelleri ve anlatımları çıkacak. Bu çalışma tığ işi keçeli babet patik olarak geçiyor. Tarifi kolay gibi gözükse de birkaç önemli nokta var. O kısımları hallettiğinizde kısa sürede patiği tamamlayabileceksiniz.

Keçeyi tığla örerek yapılmış çalışma taban kısmından sonra örülmeye devam edilmiş. Patik üstünde yer alan kurdele ve inci süslerini kendinizce değiştirebilir ve daha değişik süsleme tarzı da yaratabilirsiniz. Süs veya çeyizlik patik modeli olarak yapıp saklayabilirsiniz. Güzel bir çalışma kolay gelsin arkadaşlar.


turkce-videolu-keceli-osmanli-babet-patik-yapimi
KEÇEDE BABET PATİK MODELİ YAPILIŞI

Keçeli Osmanlı Babet Patik Yapılışı

ŞİŞ İŞİ CEPLİ KIZ ÇOCUĞU PANÇO MODELİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*