Keçeden Bardak Altlığı Yapılışı

 

 

0

 

Keçeden Bardak Altlığı Yap

Keçeden bardak altlığı yapılışı ile ilgili yazı paylaşmıştık. Bu yazımızda da sizlere yine keçeden bardak altlığı yapımı ile ilgili farklı bir resimli anlatım paylaşıyoruz. Evde keçeden nihale yapmak veya farklı keçe bardak altlık modeli yapmak gibi çalışmaları hemen altta da benzer yazılar kısmından bulabilirsiniz.

Evde kolay yapılan keçe çalışmalarına sitemizde daha önceden çoğu kez yer vermiştik. Hatta keçeyle ilgili inanılmaz çalışmaların yapıldığını göreceksiniz. Hatta benim gibi şaşıracağınız çok ilginç keçe süs çalışmaları da karşınıza çıkacak. Bu güzel çalışma da ise iki keçe parçasını birleştirerek ortaya kalp şeklinde güzel bir bardak altlık çalışması çıkarılmış. Sevebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

keceden-bardak-altligi-yapilisi

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Sarkaç Süs Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir