Keçeden Bardak Altlığı Yapılışı


keceden-bardak-altligi-yapilisi-737x415

Keçeden Bardak Altlığı Yap

Keçeden bardak altlığı yapılışı ile ilgili yazı paylaşmıştık. Bu yazımızda da sizlere yine keçeden bardak altlığı yapımı ile ilgili farklı bir resimli anlatım paylaşıyoruz. Evde keçeden nihale yapmak veya farklı keçe bardak altlık modeli yapmak gibi çalışmaları hemen altta da benzer yazılar kısmından bulabilirsiniz.

Evde kolay yapılan keçe çalışmalarına sitemizde daha önceden çoğu kez yer vermiştik. Hatta keçeyle ilgili inanılmaz çalışmaların yapıldığını göreceksiniz. Hatta benim gibi şaşıracağınız çok ilginç keçe süs çalışmaları da karşınıza çıkacak. Bu güzel çalışma da ise iki keçe parçasını birleştirerek ortaya kalp şeklinde güzel bir bardak altlık çalışması çıkarılmış. Sevebilirsiniz. Kolay gelsin.


keceden-bardak-altligi-yapilisi

Keçeden Sarkaç Süs Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*