Keçeden Basit Lastik Toka Yapmak

1x1.trans

Evde kolay toka yapmak isteyenler için bu yazımda güzel bir resimli anlatım paylaştım. Aşamalarını göreceğiniz lastik toka yapımını keçe veya benzer bir kumaş malzemesi ile yapabilirsiniz.

Keçeden toka yapmak için daha önce de benzer birçok çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Sitemizde yer alan ” Keçe ” ve ” Takı Tasarım ” bölümlerinde bu tür güzel toka çalışmalarının yapımını anlatan resimli anlatım ve anlatımlı video paylaşımlarına ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere çok kolay bir şekilde yapabileceğiniz ve elbiselerinize kombin olarak da kullanabileceğiniz keçe lastik toka modeli yapmak için resimli anlatım paylaştım.

Keçeden kalıp çıkarttıktan sonra lastik toka çalışmasını kısa sürede tamamlayabilir ve her türlü elbisenizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Evde kolay keçeden lastik toka yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;


keceden-basit-lastik-toka-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7497.html

Evde Kolay Makrome Bileklik Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*