Keçeden Basit Lastik Toka Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay toka yapmak isteyenler için bu yazımda güzel bir resimli anlatım paylaştım. Aşamalarını göreceğiniz lastik toka yapımını keçe veya benzer bir kumaş malzemesi ile yapabilirsiniz.

Keçeden toka yapmak için daha önce de benzer birçok çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Sitemizde yer alan ” Keçe ” ve ” Takı Tasarım ” bölümlerinde bu tür güzel toka çalışmalarının yapımını anlatan resimli anlatım ve anlatımlı video paylaşımlarına ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere çok kolay bir şekilde yapabileceğiniz ve elbiselerinize kombin olarak da kullanabileceğiniz keçe lastik toka modeli yapmak için resimli anlatım paylaştım.

 

 

Keçeden kalıp çıkarttıktan sonra lastik toka çalışmasını kısa sürede tamamlayabilir ve her türlü elbisenizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Evde kolay keçeden lastik toka yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

keceden-basit-lastik-toka-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7497.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Makrome Bileklik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir